Komentari 7

To je karma: Navijači Porta ga vrijeđali pa im on obranio penal

1

Pacos de Ferreira je u nedjelju priredila pravi šok za igrače i navijače Porta pobjedom 1-0, ali utakmicu je obilježila 68. minuta kada su navijači Porta preko megafona vrijeđali protivničkog golmana

Jučer su se u portugalskom prvenstvu sastali Pacos de Ferreira i Porto. Iako su svi očekivali pobjedu Porta, Ferreira je priredila pravi šok i ostvarila minimalnu pobjedu (1-0).

Unatoč pobijedi domaće ekipe, utakmicu je možda najviše obilježila 68. minuta kada je dosuđen penal za Porto.

Dok se Yacine Brahimi pripremao da izvede penal, navijači njegove ekipe su pomoću megafona vrijeđali golmana Ferreire, Maria Felgueirasa. Govorili su mu svakakve ružne stvari poput "ku*vin sine", nazivali ga pogrdnim imenima, a on im je odgovorio na najbolji mogući način, tako što je obranio taj penal.

Karma je gadna stvar, a to su na vlastitoj koži osjetili i navijači Porta. Ovim porazom Benfica se Portu približila na svega dva boda i ostala i dalje u utrci za naslov.