Komentari 6

Kiks Vrsaljka i društva, u Realu trljaju ruke, Ćaleta-Car prekinuo dugi crni niz s Marseilleom

Atletico je odigrao zaostalu utakmicu iz drugog kola protiv Levantea, ali nije se proslavio, Real sad zaostaje šest bodova uz utakmicu više. Olympique je kod kuće svladao Nicu

Nogometaši Levantea osvojili su veliki bod odigravši na svom stadionu 1-1 (1-1) protiv vodeće momčadi španjolskog prvenstva Atletico Madrida u odgođenoj utakmici 2. kola.

Levante je poveo u 17. minuti pogotkom Bardhija, a izjednačio je Llorente u 37. minuti.

POGLEDAJTE VIDEO: Kako Vrsaljko putuje na trening

Vrsaljko 00:51

Šime Vrsaljko je bio u početnoj postavi Atletica, a na poluvremenu ga je zamijenio Kondogbia.

U sastav Diega Simeonea nakon preboljenog Covida-19 vratio se Portugalac Joao Felix koji je odigrao zadnjih pola sata dvoboja.

Atletico je ostao na vrhu s 55 bodova i utakmicom manje od drugoplasiranog Real Madrida koji ima 49 bodova. Treća je Barcelona s 46 bodova i utakmicom manje od Reala. Levante je s 28 bodova ostao na 11. poziciji. U zoni ispadanja su Valladolid (21 bod), Elche (18) i Huesca (16).

U odgođenom susretu 11. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille je pobijedio Nicu sa 3-2 upisavši prvu pobjedu u zadnjih devet kola.

Crna serija OM-a napokon je stala u okršaju protiv Nice.

Marseille je Nicu dočekao sa svega tri osvojena boda i čak pet poraza u zadnjih osam kola.

Strijelci za domaći sastav bili su Alvaro Gonzalez (14) i Saif Khaoui (42, 53), dok su za Nicu, koja je upisala četvrti poraz u zadnjih pet kola, zabili Amine Gouiri (47) i Malik Sellouki (87).

Duje Ćaleta-Car je odigrao cijeli susret za domaći sastav.

Marseille je skočio na šesto mjesto sa 37 bodova, dok je Nica na 14. poziciji sa 29 bodova.

U vodstvu je Lile sa 55 bodova, bod više od PSG-a.