Komentari 2

Kopiću se trese stolac! Cibalia slavi, Slaven bez slavlja 9 kola

1

Slaven Belupo gotovo je cijelo poluvrijeme imao igrača manje, a Cibalia mu je sada došla na bod zaostatka. "Farmaceuti" su bez pobjede u HNL-u već dva i pol mjeseca i pali su na osmo mjesto

U veliku je krizu zapao Slaven Belupo, opasno se trese pod nogama Željku Kopiću. Koprivničanci već devet kola nisu pobijedili (četiri remija i pet poraza), zadnji put tri su boda osvojili još 5. kolovoza protiv Cibalije (2-1). Iste Cibalije od koje su danas - izgubili.

U Vinkovcima su ponosni Slavonci pobijedili 1-0 golom Marka Dabre nakon lijepe akcije u 34. minuti.

Pervan je zaprijetio u 22. lijepim udarcem, a Dabro je mogao povisiti i na 2-0 kad je sam išao na golmana u 47. Od 50. Slaven je ostao s igračem manje nakon što je Ivanovski dobio drugi žuti karton zbog udaranja laktom Karamarka.

U 70. je minuti Brkić imao dvije sjajne obrane, a Kendeš je imao šansu izjednačiti i u 89. minuti, ali ostalo je 1-0. Tako je Cibalia na osmom mjestu pobjegla Istri i Rudešu te došla samo na bod iza posrnulog Slavena Belupa.