Kad je Pranjić napokon opet dobio šansu, završilo je prije nego je i počelo.. Šteta, šteta.. Na početku utakmice komentator je na TV rekao da je sudac lak na ka
rtonima. Umjesto toga, sudac je svirao svako treći faul, a za ostalo je pustio igrače da se guraju i fauliraju. Da je na početku smirio agresivnost Australaca, možda do ovoga ne bi ni došlo. S obzirom da su suci bili Brazilci, ne bi me čudilo da im je to odgovaralo.
Prikaži još ↓
zvzmir
7.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
idući put ih odjebat za prijateljsku
mu
mužjak
7.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
ma pranjić je borben i uvjek ide 100%,šteta
Ri
-Rio
7.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Bude li vam toplo dok se druzite?
St
StaBiSaSvijetomUpm
7.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Tko ce koga ? Ako ne svoj svoga ! :D
jele112
7.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Bem ti takvo prijateljstvo! :(
10
101Z
7.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
ja sam plakao kad sam to vidio jer mi je zao za njega jer ga osobno poznam iz Heerenveena i uvijek je rekao i govorio da ce doci njegovo vrijeme i evo sad ovo..
Sram vas bilo Australija..
Prikaži još ↓
Li
Lina39
7.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne održe svi danu ruječ pa tako nisu ni Australci ! Naučeni su na takvu igru !Ma bit će sve dobro-ima još dobrih igrača samo neka igraju kako treba !Žao mi je
Pranjića jer ga smatram dobrim i borbenim igračem.
Prikaži još ↓
ba
baltazarrr
7.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Žao mi je Pranjića što propušta SP u Brazilu...
ba
baltazarrr
7.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
A iskreno rečeno ovo nije bio start sa namjerom da povrijedi Pranjića
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .