Obavijesti
NAKON NOVOG PORAZA Kovačević: Dva smo gola zabili sami sebi, teško je tako igrati
Komentari 19
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Usque Ad Finem
Haha ali nam ga uvijek suptilno spusti xaxa
Cs
Pa kolika je ta tvoja otpremnina da te Bobi još drži
HC
nisu solidnu akciju sastavili.mjesecima.....nebitno jel Vukovar ili Betis.....sve je to.Hoxha po boku i ubac,a u Europi je taktika dodavanje i vraćanje golmanu. Prikaži još ↓
fr
...ipak je najvažnije da nam se Trener danas rekuperao i odmorio za Belupo, bez stresa... na igru je primjenio svoju poznatu antistres metodu... samo lagano i o Prikaži još ↓
za
Imaš li ti srama !?!?!?!?
bi
Uz duzno postovanje kao covika ali prijatelji niti sam ja Marko Polo niti si ti za trenera 1 momcadi Dinama .Mozda juniora pionira ali nista vise od toga.Ali Bo Prikaži još ↓
xo
Bok društvo.treba Bobana,Zajeca i Kovu potjerat dok je još vrijeme sve u paketu.nemože ulica vodit klub to se vidi na Hajduku i točka
BubaZg80
Mislim da si ti sam sebi zabio i onaj koji te doveo u naš najveći klub
Dk
Stvarno nemrem verovat da nemaš damu reći, ja sam kriv jer ne znam bolje???
Čika Darac
Kova, daj otkaz i povedi raspalog Bobana sa sobom!
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .