Pa kolika je ta tvoja otpremnina da te Bobi još drži
HC
Hrvoje Cro
11.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
nisu solidnu akciju sastavili.mjesecima.....nebitno jel Vukovar ili Betis.....sve je to.Hoxha po boku i ubac,a u Europi je taktika dodavanje i vraćanje golmanu.
....jer do.gola u 90min dođemo 2,3 puta....sramota i užas
Prikaži još ↓
fr
freeshooter
11.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
...ipak je najvažnije da nam se Trener danas rekuperao i odmorio za Belupo, bez stresa... na igru je primjenio svoju poznatu antistres metodu... samo lagano i o
pušteno...
Prikaži još ↓
za
zaweb
11.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Imaš li ti srama !?!?!?!?
bi
biby2611
11.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Uz duzno postovanje kao covika ali prijatelji niti sam ja Marko Polo niti si ti za trenera 1 momcadi Dinama .Mozda juniora pionira ali nista vise od toga.Ali Bo
ban zna bolje i ovi mozemovci ko sam ja da pametujem.Ovo od kako Tata ode niti je Dinamo niti je Dinama vidilo niti ce ga vise biti.Zivi bili pa vidili sjebali ste sve sad jos Dinamo a reprezentacija je zadnje veliko takmicenje koje cu ja upamtit.
Prikaži još ↓
xo
xo2b
11.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Bok društvo.treba Bobana,Zajeca i Kovu potjerat dok je još vrijeme sve u paketu.nemože ulica vodit klub to se vidi na Hajduku i točka
BubaZg80
11.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Mislim da si ti sam sebi zabio i onaj koji te doveo u naš najveći klub
Dk
Deaktivirani korisnik
11.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Stvarno nemrem verovat da nemaš damu reći, ja sam kriv jer ne znam bolje???
Čika Darac
11.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Kova, daj otkaz i povedi raspalog Bobana sa sobom!
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .