Istri svaka čast kako su jučer odigrali drugo poluvrijeme , tako treba igrati na sve ili ništa bez ikakvih kalkulacija , bolje je izgubiti sa 6 golova u mreži a
li barem znaš da si dao sve od sebe nego da igraš oprezno. Kad bi svi tako utakmice igrali , HNL bi bilo milina gledati.
Prikaži još ↓
pe
pero5
20.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
dinamo bi trebao ozbiljno razmisliti da kupi japanca jer je visok i ima osjećaj za gol pa bi možda mogao igrati i špicu, a dinamo će uskoro vjerojatno ostati be
z petkovića, a i gavranović je već u godinama kad se razmišlja o završetku karijere
Prikaži još ↓
NASAZG
20.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
na kraju osijek nije osvojio ni hnl ni kup, pa kako to, pa kako to ? a prije 2 mjeseca su bili sigurni kresic i prki da ezek osvaja hnl
Dk
Deaktivirani korisnik
19.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Oharu svakako zadrzat. Sta pisu da odlazi?? Di ce??
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .