Komentari 210

Povratnik Lauritsen i asistencija nove 'desetke' srušili Šibenčane

13

Dinamo je srušio Šibenik na Maksimiru 2-0. Lauritsen je načeo goste, a konačan rezultat postavio Ivanušec nakon fantastične asistencije nove 'modre desetke', Brune Petkovića

Dinamo je u 8. kolu Prve HNL slavio protiv Šibenika u Maksimiru 2-0.

Maksimir u ruhu Lige prvaka 02:01

Šibenčani su ponovno pružili odličan otpor hrvatskom prvaku, no 'modri' su ih ipak slomili golom Lauritsena u 68. minuti, dok je konačan rezultat postavio Ivanušec.

Krznar: Šibenik nas je namučio prošle godine i opet su dobri!

Gosti su se u Zagreb došli nadigravati i odigrali odlično prvo poluvrijeme u kojem su mogli i do vodstva da je Suad Sahiti bolje reagirao u odličnoj situaciji kada mu je Antonio Marin fantastično progurao loptu, a tada ga je Dilaver pokosio i dobio žuti karton, a lako je mogao to biti i crveni.

Zagreb: U 8. kolu HT Prve lige na Maksimiru se sastali Dinamo i Šibenik

Najveću priliku 'modrih' prvom dijelu upropastio je Tolić u posljednjim trenucima drugog djela.

Krznar je u drugom dijelu bio prisiljen napraviti četiri zamjena i to mu se isplatilo. Lauritsen je zabio glavom nakon prekida.

Sređivanje za Europu: Dinamo ušminkao maksimirski Istok

Konačan rezultat postavio je Luka Ivanušec u 79. minuti nakon fantastične asistencije Brune Petkovića, dostojna 'desetke' koju je naslijedio od Lovre Majera.

Sortiranje događaja

KRAJJJJ. Dinamo je slavio protiv Šibenika na Maksimiru golovima Lauritsena i Petkovića.

90'

Dvije minute sudačke nadoknade gledat ćemo na Maksimiru, iako je tu sve rješeno! 'Modri' su osvojili nova tri boda, sada imaju ukupno 16.

79'

Kakva majstorija Petkovića, dostojna 'modre desetke'. Napadač Dinama rolicom je izbacio svog čuvara i asistirao za Ivanušeca, koji odličnim potezom povećava prednost Dinama.

77'

Koliko je bolji Dinamo s Ademijem na terenu, to je nemjerljivo. Kapetan je sada umalo i zabio gol. Lukavo je gađao prvi kut, no Rogić je bio spreman.

68'

U 58. je ušao, a deset minuta kasnije doveo Dinamo u prednost. Ne, to nije Andrić ili Menalo, to je Rasmus Lauritsen. Danski stoper zabio je glavom nakon prekida.