Komentari 20

Kutija šibica: U finalu igraju CB Dobermann i Big Bang team!

11

Big Bang team je nakon izvođenja sedmeraca pobijedio momčad Amoz Gornja Radgona 2-1 dok je u drugom polufinalu CB Dobermann pobijedio ASO Ponos 3-0

U finalu 45. izdanja 'Kutije šibica' najprestižnijeg malonogometnog turnira u Hrvatskoj, igrat će ekipe Big bang team i CB Dobermann.

Big bang team je u prvom polufinalu nakon izvođenja sedmeraca pobijedio AMOZ Gornja Radgona 2-1, nakon što je susret završio bez golova. Oba gola za pobjednički sastav zabio je Božidar Karamatić, dok je za slovenski sastav zabio Matjaž Vojsk.

U drugom polufinalnom susretu CB Dobermann je pobijedio ASO Ponos iz Krapine 3-0, a golove su zabili Tihomir Novak (10), Dino Kovač (18) i Korab Morina (24).

Finale je na rasporedu u ponedjeljak u 20:55 sati, a utakmica za treće mjesto je u 17:30 sati. Finale možete pratiti u izravnom prijenosu na HRT-u 4.