Komentari 47

Vatreni deklasirali Bjelorusiju: Sjajni Vlašić imao 3 asistencije

3

Hrvatska U-21 reprezentacija došla je do vrlo važne pobjede u Bjelorusiji u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Mladi 'Vatreni' četiri su puta tresli mrežu domaćina...

Hrvatski nogometaši do 21 godine starosti napravili su veliki korak ka plasmanu na Europsko prvenstvo 2019. godine pobijedivši u prvoj kvalifikacijskoj skupini u Grodnom Bjelorusiju s 4-0

Pogotke su za Hrvatsku postigli Marin Jakoliš (16), Ivan Šunjić (44), Alen Halilović (46) i Josip Brekalo (65).

Izabranici Nenada Gračana došli su do važne pobjede u Bjelorusiji, te će u listopadu u Puli protiv Grčke tražiti pobjedu koja bi ih izravno odvela na Euro.

U 16. minuti napadač austrijske Admire Jakoliš je iskoristio dodavanje Nikole Vlašića i prizemnim udarcem iskosa svladao bjeloruskog vratara, a Vlašić je bio asistent i kod drugog gola kojeg je postigao igrač Dinama Šunjić preciznim udarcem izvan kaznenog prostora.  Tek što je počelo drugo poluvrijeme kapetan Halilović se sjurio s centra u solo-prodoru, a njegov šut s 20-tak metara je odsjeo u samo lijevom kutu bjeloruskih vrata. U 65. minuti Vlašić je ubilježio i treću asistenciju na utakmici, koju je u četvrti pogodak pretvorio napadač Wolfsburga Josip Brekalo.

Hrvatsku 12. listopada čeka ogled protiv Grčke u Puli, a zadnju utakmicu igra 15. listopada u gostima kod San Marina