Komentari 30

Lazio bolji od Milana i u Kupu: Rimljani su prošli u polufinale

1

Rimljani su tako na gostovanjima u svim natjecanjima ostvarili i 6. pobjedu u nizu , dok je 'rossonerima' ovo drugi poraz na domaćem travnjaku u zadnje tri utakmice

Samo tri dana nakon prvenstvenog okršaja na Olimpicu i slavlja Lazija 3-1, rimski klub je svladao Milan i u utakmici četvrtfinala talijanskog kupa na Giuseppe Meazzi. Ovaj put rezultat je bio 1-0, a odlučujući gol za plasman u polufinale zabio je Lucas Biglia iz penala u 38. minuti utakmice.

Rimljani su tako na gostovanjima u svim natjecanjima ostvarili i šestu pobjedu zaredom, dok je 'rossonerima' ovo drugi poraz na domaćem travnjaku u zadnje tri utakmice.

Michelangelo Albertazzi igrao je rukom u svom šesnaestercu i tako 'poklonio' penal gostima i vodstvo u 38. minuti

Lorik Cana u samo pet minuta dobio je dva žuta kartona i tako oslabio goste koji su ipak izdržali cijelo drugo poluvrijeme s igračem manje i slavili u Milanu. Četvrta je to pobjeda Lazija u osam posljednjih okršaja s Milanom

Spomenimo i kako su Milanu poništena čak dva gola. Pazzini je u 68. minuti iz sjajnog polu-voleja zakucao loptu u lijevi desni kut, ali sudac je označio igru rukom te poništio gol. U drugoj minuti sudačke nadoknade Cerci je zabio gol s nekih 10 metara, ali ovaj put označeno je zaleđe