Komentari 2

Lazio izbacio Pericu i Udinese, za polufinale igra protiv Juvea

1

Lazio je pobijedio Udinese 2-1 i prošao u četvrtfinale talijanskog kupa. Stipe Perica igrao je cijelu utakmicu za Udinese. Lazio će u četvrtfinalu kupa igrati protiv Juvea

Nogometaši Lazija izborili su plasman u četvrtfinale talijanskog Kupa nakon što su u dvoboju osmine finala u Rimu pobijedili Udinese 2-1.

Udinese je poveo u 67. minuti golom Panagiotisa Konea, no Lazio je u idućih 12 minuta uspio okrenuti rezultat. U 70. minuti je izjednačio Alessandro Matri, a u 79. minuti je Danilo Cataldi doveo domaćine u vodstvo.

Za Lazio nije nastupio Franjo Prce, dok je Stipe Perica odigrao cijeli susret za goste.

Lazio će u četvrtfinalu igrati protiv Juventusa. Napoli će odmjeriti snage protiv Intera, Spezija će u četvrtfinalu Kupa igrati protiv trećeligaša Alessandrije, dok će Carpi igrati protiv Milana koji je u Genoi pobijedio Sampdoriju 2-0.

Golove za Milan zabili su Mbaye Niang u 50. minuti utakmice, te Carlos Bacca u sudačkoj nadoknadi. Domaćin je od 74. minute igrao bez isključenog Ervina Zukanovića.