NellaDeveraux

Bio je VAR u finalu u Rusiji pa nam nije pomogo :p

2 Četvrtak, 24.01.2019. u 22:37
    • Default avatar - RodijakJoca

RodijakJoca: Ne lupetajte, dobili smo 4 gola, istina da smo ljepše i bolje igrali za oko,ali golovi se broje, ili ne

Odgovori Petak, 25.01.2019. u 05:40
    • Avatar CENTARFOR

CENTARFOR: Bravo Nella Tako je !!! Pokrali nas u Finalu !!! Sudac i Fifa !!! Mafia Nogometna !!! Hrvatska je Pravi Svjetski Prvak!!!!

Odgovori Subota, 26.01.2019. u 05:29
  • Avatar djordje70
    djordje70

Kada na slj.utakmici zbog var popusis onda nes bit za..

1 Četvrtak, 24.01.2019. u 22:29
  • Default avatar - Deleted user
    Deleted user

Danski suci odradili su zadatak, tako je to.

Mirko Kajfes

Lino covijek treba biti svijesan svojih mogucnosti i povuci se na vrijeme da ne ocrnis ranije postignute rezultate.

Petak, 25.01.2019. u 00:52
  • Avatar Đo Đo
    Đo Đo

Je, al nikakav "var" ti, Lino, neće pomoći, ili hoće, da ponovo vidiš koju si glupost forsirao protiv Brazila.

mentalist1

Pametno,a mozda i jedino rjesenje za rukomet. To je jedan od sportova u kojima sudac najvise odlucuje o ishodu.

1 Petak, 25.01.2019. u 01:19
    CENTARFOR

VAR ???? Finale Svjetskog Prvenstva u Rusiji : Griezmann za Polet treba dobit Žuti i Lopta za Hrvatsku ! a ne Slobodni !!Autogol Mandže nikad se nebi desio !!! Penal ?? Nikad nesmije to svirat Perišić u skoku,lopta nikakve šanse ...prikaži još! da ide prema golu i nenamjerno Reko Lothar Matthäus u Njemackom TV !!! Reko je :Ako nisi Siguran i toliko moraš Razmislit Svirat ili ne ? Nikad nasmiješ to u Finalu Svjetskog Prvenstva Svirat!!!! Za mene su Hrvati Pokradeni !!!! U Prvom Poluvrijemene Francuzi imalu Jedan Šut na gol i to je bio Penal !!!! . Pobjeda Francuza je bila Dogovorena Stvar Fife- Sponzora i Novčanih Velikana !!!! Tako da su Pravi Svjetski Prvaci HRVATI !!!!!!!!!!!!

Subota, 26.01.2019. u 05:41
  • Avatar Karadarko
    Karadarko

Tako smo u nogometu popušili od Francuza zbog vara.

Četvrtak, 24.01.2019. u 22:42
  • Avatar x00x
    x00x

to ce ubiti rukomet

4 Četvrtak, 24.01.2019. u 22:23
    • Default avatar - NarcoPokahontas

NarcoPokahontas: Kako? Samo ce dovesti do tocnog sudenja. Jos ako treneri budu mogli traziti var provjeru bit ce jos bolje.

Odgovori Četvrtak, 24.01.2019. u 22:30
    • Default avatar - drogec

drogec: To bi bilo ok ali da bude 2 challenga po poluvremenu i bok pa tekma ce trajati 3 sata

Odgovori Petak, 25.01.2019. u 06:13

x00x: bas to... fora rukometa je brzina i dinamika..izmjene u hodu, brzi centar... ako ce se za svaki k.. zaustavljati vrijem ( a imaju razloga definitivno) ode igra u tri coska

Odgovori Petak, 25.01.2019. u 11:16

x00x: 2 challenga - a lino kaze da je bilo 10 ocitih gresaka...dakle 8 ih je proslo.. sto se dobilo?

Odgovori Petak, 25.01.2019. u 11:17
  • Default avatar - LeviBekDesnaNoga
    LeviBekDesnaNoga

Cista glupost. Nogomet je druga prica. Tu sudac(glavni) zna stajat na 15 metara pa i vise i normalno je da nece vidit realno situaciju i procjeniti najbolje. Za linijske da ni ne pricam. Tenis koji se isto tako spominje zbog ...prikaži još! eagle eye-a je druga stvar jer brzina teniske loptice i kretanje iste je tesko za procijeniti jer je presla ili nije liniju. Za rukomet je smijesno da sudac koji je na 7-9 metara stalno ako ne i blize nemoze ocijeniti situaciju k tome da mu sam linijski nemoze sugerirat. Problem je sto se meni cini u rukometu a nisam ga trenirao, da suci su dosta subjektivni. Tj da isti zbog pritiska gledatelja (domacina) nemogu procijeniti objektivno sta je a sta nije protivno pravilima igre. Ja sam vise za to da se recimo mogu kazniti suci nakon utakmice ako je zakinuo pojedinu momcad u datom trenutku a da se ista bunila protiv toga i ukoliko se dokaze tocnim nakon utakmice sudac se kazni po 2500 do 5000 € ovisno koliko je teska pogreska. I to jednio po jednom spornom trenutku u poluvremenu na utakmici. Znaci ako zakine jednu momcad u oba poluvremena minimalno €5000 kazne. Izflitrirali bi se odmah podobni i ne podobni suci.

Petak, 25.01.2019. u 01:54
    drogec

Koje gluposti jbt nadam se samo da ce taj challenge biti ogranicen inace ce utakmica trajati 3 sata. Ali ipak mislim da to nece zazivjeti!

Petak, 25.01.2019. u 05:13