Da je Duvnjak zdrav, ti biš igrao sa tri srednja vanjska. Ovo smo trebali izgubiti, čisto probijanje Cindrića za gol za 24-23, a potom ovima dižu ruku nakon 20
sekundi napada. A sada Červar kritizira suđenje, ne možeš ga slušati. I molim RTL da skinu ove tele 2 reklamu, ne možeš slušat taj idiotizam.
Prikaži još ↓
Za
Zajebanko
18.1.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
aj ne kenjaj Lino, nije ti nitko sastavljao momcad nego ti sam. Sad kukas kako igraci koji si pozvao ne igraju napad u svojim klubovima.. Pa koji ih moj zoves?
Mamiceve odlicne igre zapostavljas konstantno.. kao i Stepanciceve..i uporno igras sa 2 playmekera. To ne prolazi u nijednom sportu.. Mamic desno, Stepancic ljevo i Karacic/Cindric nek se mijenjaju kad se koji umori..
Prikaži još ↓
78fernandes
18.1.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne mogu vjerovat koje gluposti je Lino izjavio ovo za suce hahahah...da ih nije bilo bio bi X ili bi izgubili cak
Jakov Marendić
18.1.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovo je dno dna, Červar je upravo optužio suce zbog drame na kraju....a realno su nas progurali, sramota.
Mandalinić mu odigra minut i pol , golman mu obrani prv
i šut, a ovaj ga izvodi vani....Pa jesi normalan??
A trebat će nam ko suvo zlato protiv Norveške i ovaj će ga ubacit kad počnemo tonut...
Ne bacamo kontre, spori smo u tranziciji.....Btj, nas su Bjelorusi iskontrirali ??????
Sramota...
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
18.1.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
cuj ovo ,,kaze Lino krivi su suci hahah
Um
Uno_momento
18.1.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
On se pogubio...
PT
18.1.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Lino je odavno pogubljen, pa lik je vcrs ometao bjeloruskog igrača i ima sreće da nije uhvaćen, na usporenoj snimci se vidi kako lik dodiruje njihovo krilo u pr
otunapadu, ja sam uvjeren da imamo masu kvalitetnih rukometaša koji nisu ni među 30 pozvanih, kad je 2009 mogao zaigrat anonimac Mateo Hrvatin koji nikad u karijeri nije igrao vani, mogli su i drugi.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
18.1.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Šteta.....trebali smo sa cepelinom probati zabiti gol kada je bilo neriješeno. Zove time out na 2 razlike(premda je jedino on u cijeloj dvorani mislio da je 3)
i već sve uhvatila panika i baš gledam šta će im reći,a on 'ladno,ajmo probati cepelin.
Prikaži još ↓
trumpet
18.1.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Lino,..'ajde sad jedan apaurin popit' i polako smireno poslušaj svoju izjavu.
k_
komentator__Luka
18.1.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
suci su nam pomogli tek toliko da se ne izblamiramo i završimo priču
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .