Komentari 68

Andrej Kramarić debitirao, ali 'lisice' su izgubile od Stokea

1

Hrvatski napadač utakmicu protiv Stokea je počeo na klupi, a u 65. minuti Pearson ga je uveo u igru nakon vodećeg gola za Stoke koji je zabio Krkić. Ostalo je 0-1...

Leicester City držao je "nulu" na King Poweru protiv Stokea 60-ak minuta. Protiv desetoplasirane momčadi lige to je za fenjeraša bio solidan rezultat. Trener "lisica" Nigel Pearson odlučio je ići na sve ili ništa i s klupe je digao Andreja Kramarića.

Hrvatski reprezentativac skidao je opremu, navukao dres s brojem 40 i spremao se za ulazak, a onda je Stoke City zabio vodeći gol. Pokazalo se da je bio i jedini na utakmici. Bojan Krkić potegao je iz daljine i precizno pogodio za vodstvo gostiju iz Stoke-on-Trenta.

PA/Pixsell

Andrej je ušao odmah poslije, u 65. minuti, i dobio ovacije 30-ak tisuća ljudi. Bilo je jasno da se od njega očekuje gol za povratak u igru. Krama je nakon samo četiri minute dobio šansu. Pucao je iz velike daljine, ali lopta je išla ravno po sredini gola, pa ju je bez problema uhvatio Asmir Begović.

Trudio se Kramarić, puno je trčao i u završnici umalo izborio penal kada ga je vukao Wilson, ali sudac Marriner nije sudio ništa. Leicester je tako ostao zacementiran za dno ljestvice sa 17 bodova, dva manje od Hulla i QPR-a i tri od zone spasa.

- Razočarani smo. Moramo se usredotočiti na sebe, ali drugi su nam rezultati išli na ruku. Trebamo nastaviti dalje. Jedan trenutak kvalitete odlučio je utakmicu. Imamo puno opcija u napadu, ali trebamo bolje iskoristiti kvalitete koje imamo - rekao je trener Pearson nakon utakmice.

Opširniju statistiku utakmice donosi Goal, baš kao i Kramarićeve statističke podatke.