Ljubisavljević skrivio penal, za preokret Osijeka zabio Mance

1

Preokret u Gradskom vrtu 25 minuta prije kraja utakmice bio je dovoljan za rezultat 2-1 i slavlje domaćina Osijeka nad gostima iz Velike Gorice. Iako s u Turopoljci stigli do izjednačenja, koban je bio Mance...

Nogometaši Osijeka pobijedili su u 11. kolu Prve HNL u Gradskom vrtu preokretom Goricu s 2-1 i došli na treće mjesto.

Gorica je povela golom Kristijana Lovrića u 54. minuti, no u 66. minuti dogodio se preokret na dvoboju. Igrač gostiju Ljubisavljević skrivio je penal i zaradio crveni karton, a Mirko Marić je pogodio s bijele točke. U 75. minuti Marić je asistent za Antonia Mancea i potpuni preokret. U zadnjim trenucima susreta igrač Gorice Suk je pogodio vratnicu.

Osijek je treći s 19 bodova, a vode Hajduk s 23 i Dinamo s 22.

Strijelci: 0-1 Lovrić (54), 1-1 Marić (66pen), 2-1 Mance (75)

Crveni karton: Ljubisavljević (Gor, 66)