Komentari 73

Lopta ušla u mrežu kroz rupu iza gola, sudac je priznao gol!

1

Bayer Leverkusen slavio je na gostovanju kod Hoffenheima 2-1. Drugi gol Bayera je prava sramota. Lopta je ušla u gol kroz rupu iza gola. Sudac je priznao pogodak...

Prva utakmica 9. kola Bundeslige ući će u povijest. Nakon nje neki bi suci lako mogli završiti na burzi, a pobornici uvođenja video-nadzora u nogomet doći će na svoje.

Bayer Leverkusen je kod Hoffenheima slavio 2-1, a sudac Felix Brych priznao je "fantomski" gol. Bayer je vodio od 26. minute i gola Sama. U 70. minuti utakmice momčad iz Leverkusena imala je korner. Stefan Kieβling bio je najviši u skoku, lopta odlazi kraj stative, odbija se od mreže iza gola i ulazi kroz rupu u mrežu.

Čak se i Kieβling nakon udarca primio za glavu jer je vidio da je promašio, no ubrzo ga je razveselio sudac Brych koji je priznao gostima gol. Nevjerojatno...

Nije tu bio kraj katastrofalnim sudačkim pogreškama. Felix Brych poklonio je penal domaćoj momčadi u 82. minuti, ali golman Bayera obranio je udarac.

Hoffenheim je preko Svena Schipplocka dvije minute prije kraja utakmice došao do počasnog gola. To im neće umanjiti opravdani bijes zbog nevjerojatne sudačke pogreške zbog koje bi se ova utakmica čak mogla i ponoviti.