Komentari 39

Dva promašena penala i slavlje Ukrajinaca, Makedonci idu kući

5

Uz odlično prvo poluvrijeme Ukrajinac je osvojila prva tri boda na Euru i praktički poslala Makedonce kući s drugim porazom. Jedni i drugi promašili su kazneni udarac

Nogometaši Ukrajine svladali su s 2-1 (2-0) reprezentaciju Sjeverne Makedonije u utakmici 2. kola C skupine Europskog prvenstva u Bukureštu.

Ukrajina je povela u 29. minuti golom Andrija Jarmolenka, a na 2-0 je povisio Roman Jaremčuk u 34. minuti. Na 2-1 je smanjio Ezgjan Alioski u 57. minuti, poslavši odbijenu loptu u mrežu nakon što mu je Buščan obranio kazneni udarac.

Euro 2020 - Group C - Ukraine v North Macedonia

Ukrajinci su mogli povećati prednost u 84. minuti, ali je Stole Dimitievski obranio kazneni udarac Ruslanu Malinovskom.

Ukrajina se pobjedom vratila u konkurenciju za plasman u osminu finala, izjednačivši se s tri boda s Nizozemskom i Austrijom, koje će od 21 sat igrati u Amsterdamu. Makedonija je nakon dva nastupa bez bodova i praktički bez šansi.

SKUPINA C, EUROPSKO PRVENSTVO 15.00 , BUKUREŠT, RUMUNJSKA
Ukrajina
Jarmolenko 29', Jaremčuk 34'
2 : 1
Sj. Makedonija
Alioski 57'
90+5'

Kraj utakmice u Bukureštu! Ukrajinci su osvojili prve bodove i ostavili Makedonce na nuli čije su šanse za prolazak sada praktički nepostojeće.

90'

U gužvi su suci očito pa im treba minuta nadoknade da pokažu da se igra još četiri...

84'

Dimitrievskiiiiiiiiii! Brani golman Sj. Makedonije Malinovskom i čuva nade Makedonaca!

24sata
83'

Kazneni udarac za Ukrajinu!

Handball kaže VAR, Avramovski je igrao rukom u živom zidu i argentinski sudac nakon pregleda snimke dao mu je i žuti karton.

24sata
74'

Mogli su sada Ukrajinci možda i riješiti utakmicu. Malinovski je idealno proigrao Cigankova koji iz odlične pozicije loše zahvaća loptu.