Komentari 33

Mamić: Odbili smo ponudu za Pinta, Pjaca nije teže ozlijeđen

1

Meni je najvažnije što smo pobijedili u ovoj utakmici i osvojili naslov jesenskog prvaka. Iskreno, već mi je puna kapa nogometa, rekao je Mamić nakon utakmice

Marko Pjaca je već odradio pretrage koje nisu pokazale nikakve probleme s njegovim gležnjem. On se preplašio, sam pomislio kako je možda nešto i puklo. Srećom, nije, donio je nakon pobjede protiv Intera (1-0) i osiguranog naslova jesenskog prvaka Zoran Mamić.

Pjaca je napustio igru već u prvom poluvremenu i u Dinamu su se pobojali da bi mogao biti i teže ozlijeđen, no godinu ipak 'modri' završavaju u sretnijem raspoloženju.

- Iskreno, meni je najvažnije što smo pobijedili u ovoj utakmici, osvojili naslov jesenskog prvaka. I što Marko Pjaca nije ozbiljnije ozlijeđen - kaže Mamić koji se zasitio nogometa. Nije bio zadovoljan igrom, no...

- Tko je gledao utakmicu, vidio je kako je sve izgledalo, ali danas se neću baviti analizom utakmice. Iskreno, već mi je puna kapa nogometa.

Dodao je kako je ponosan na odličnu jesen, igre u Ligi prvaka, juniore Dinama te plasman reprezentacije na Euro. No sada slijedi zimska stanka u kojoj Zorana Mamića - trenera mijenja Zoran Mamić - sportski direktor.

- Naš je plan zadržati cijelu momčad, pojačati se sa dva-tri nova igrača. Tako se ekipirati, kako bi i na proljeće bili još snažniji. Vjerujem kako nikoga nećemo morati prodavati, jedino ako nas netko ne izuje iz cipela. Za sada smo imali samo jednu konkretnu ponudu, za Ivu Pinta, ali smo ju odbili - otkrio je Mamić.

A što o novoj borbi u magli kažu igrači čitajte na Goalu.