Komentari 4

Marcelo zabio golčinu, Neymar fulao penal! Brazil dobio Vahu

1

U Francuskoj su u ranom terminu (13 sati po srednjoeuropskom vremenu) prijateljsku utakmicu odigrali Brazil i Japan, Brazilci su pobijedili s 3:1, a glavna je zvijezda opet bio Neymar.

PSG-ov je as u 10. minuti iz jedanaesterca doveo Brazilce u vodstvo, a u 16. je ponovno namjestio loptu na bijelu točku, no tada mu je japanski golman obranio.

Ipak, nakon toga kornera Marcelo je loše izbijenu loptu desnicom spektakularno zakucao u rašlje s 20-ak metara za 2:0.

U 29. minuti Yoshida je krasno iz slobodnog udarca pogodio gredu, a već u 36. bilo je 3:0 nakon što je Gabriel Jesus završio krasnu akciju Brazilaca.

Japanci su smanjili u 63. minuti golom Makina, a video tehnologija imala je prste i u tom prijateljskom dvoboju.

Naime, u jednom duelu Neymar suparničkog igrača dok su padali kao da je udario šakom u glavu. Nakon gledanja snimke, sudac mu je pokazao žuti karton.

Japanci su u 88. minuti zatresli mrežu, ali iz zaleđa, dok je Alex Sandro u 90. promašio veliku šansu glavom.

Srbija je u Kini svladala domaćina s 2:0 golovima Adema Ljajića i Aleksandra Mitrovića, a Srbe je, nakon što je Muslin dobio otkaz, vodio v.d. izbornik Mladen Krstajić. A igrao je Sergej Milinković Savić, zbog čijeg je nepozivanja u najvećoj mjeri Muslin i smijenjen.