Komentari 40

Mbappe je iznenadio Realove navijače: Ne idem nikamo na zimu, želim izbaciti Madriđane

Apsolutno sam siguran da ću ovu sezonu završiti u svom sadašnjem klubu. Dat ću sve od sebe da osvojim Ligu prvaka, prvenstvo i kup. I da donesem radost navijačima, kaže Francuz

Francuski reprezentativac i nogometaš  Paris Saint-Germaina Kylian Mbappe (23) u siječnju ipak neće napustiti pariški klub i prijeći u Real Madrid, objavio je CNN.

POGLEDAJTE VIDEO: Mbappe slavi pobjedu

03:18

O Francuzu se već dugo nagađa da prelazi u Real i da bi se to moglo dogoditi već u siječnju, no Mbappe je to demantirao u izjavi za CNN.

- Apsolutno sam siguran da ću ovu sezonu završiti u svom sadašnjem klubu. Dat ću sve od sebe da osvojim Ligu prvaka, prvenstvo i Kup. I da donesem radost navijačima jer oni to zaslužuju - rekao je Mbappe.

Ugovor 23-godišnjem napadaču s PSG-om istječe u lipnju 2022. godine, a nije krio mogućnost promjene sredine nakon isteka ugovora. Jedinu konkretnu ponudu zasad poslao je Real u iznosu od 188 milijuna dolara, no Parižani su tu ponudu ocijenili nedostatnom.

Paris Saint-Germain v Manchester City - UEFA Champions League - Group A - Parc des Princes

- Ne razmišljam o tome hoću li sljedeće sezone igrati za Real, jedino mi je bitno da je PSG u veljači pobijedi Real u osmini finala Lige prvaka - rekao je Francuz.

- Sretan sam što ostajem. Pariz je moj grad. Ja sam Francuz. Želim pobijediti sve ove sezone - rekao je napadač.

PSG nikada nije osvojio Ligu prvaka, a svoje jedino finale odigrali su i izgubili 2020. godine.