Obavijesti
Komentari 6
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

So
Kanada objektivno bolja ekipa iako su obje trećerazredne. Svjetsko je užasno razvodnjeno i nema nekog smisla kad ovakvi mogu proći dalje. Hitno vratiti na najvi Prikaži još ↓
Ke
Tko je imao pobjedu Svaka cast Bosni,ali izvuki su bod uz jako losu igru
74
Naprijed ZMAJEVI, sretno!!!
dahvaul
Kao prvo Kanada nije bila ništ bolja ,samo kaj su Bosanci imali lošu taktiku.Povukli su se skroz do golmana i uopće nisu ni pokušavali ići na drugi gol .Tak da Prikaži još ↓
lA
Imali al da su Canadani bolje realizirali oni bi imali pobjedu sretno bosno
ba
Bosanci su energetski zakazali, nisu turnirska ekipa, bit će im dalje jako teško.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .