Komentari 104

Belupov bedem nije popustio: VAR poništio gol Osječanima!

Osijek nije uspio povezati i treću pobjedu u HNL-u. Slaven Belupo izdržao je sve napade i uzeo važan bod u Gradskom vrtu u trećem kolu HNL-a

Osječani su puni samopouzdanja i elana dočekali susret sa Slaven Belupom. Imali su dvije pobjede u nizu u HNL-u te su izborili plasman u treće pretkolo Konferencijske lige, no njihova artiljerija zakazala je u trećem kolu protiv Belupa.

U drugom večernjem ogledu Osijek i Slaven Belupo su odigrali bez golova čime je domaćin ispustio prve bodove ove sezone nakon dvije uvodne pobjede.

Osijek i Slaven Belupo susreli se u 3. kolu Prve HNL

Osijek je dominirao i imao više od igre, ali nije uspio probiti gostujuću obranu. Bilo je gotovo nemoguće napraviti nešto protiv koprivničkog autobusa. Do besvijesti su domaćini kombinirali, pokušali ubačajima ugroziti protivnički gol, no bedem je čvrsto držao. U 87. minuti Mierez je zabio za 1-0, no pogodak je poništen nakon provjere VAR-om.

Imali su domaćini u završnici sjajne šanse preko Nejašmića i Bočkaja, ali više od boda večeras nisu mogli osvojiti.

U nedjelju je igran i susret između Hajduka i Šibenika, a Splićani su na Poljudu slavili sa 1-0 ostvarivši prvu pobjedu ove sezone, dok je Šibenik izgubio i treću utakmicu.

Kraaaaaaaaaaaaaaaj!

Osijek je osvojio tek bod protiv Belupa! Gosti iz Koprivnice sjajno su se branili cijeli susret i na kraju sretni i zadovoljni idu doma.

90+3'

Što je sada skinuo Čović! Nevjerojatna obrana! Nejašmić je bio sam pred golom, pucao je glavom, ali golman Belupa briljantno je to skinuo...

90'

Još šest minuta sudačke nadoknade, šest minuta nade za Osijek koji juri po nova tri boda.

87'

Gooooooooooooooooooooool. Ili ne. Ubacio je Nejašmić, Mierez zabio, ali dosuđeno je zaleđe.

78'

Žestok pritisak Osijeka. Šalju duge lopte u peterac na Miereza, ali nema šanse da išta prođe pored igrača Slavena.