Milan razmišlja o Kovačiću: Je li Kova nova desetka velikana?

1

Nije tajna kako Silvio Berlusconi ne podržava trenutnu formaciju 4-4-2 koju Milan igra. Da je po njegovom, talijanski velikan igrao bi 4-3-1-2. Talijani su objavili kako Milan želi Matea Kovačića

Hrvatski veznjak Mateo Kovačić je na izlaznim vratima Real Madrida, a kao sljedeća postaja u karijeri spominje se posrnuli Milan. Predsjednik 'rossonera' Silvio Berlusconi vidi ga na poziciji velikog Kake...

Nije tajna da Berlusconi ne podržava trenutnu formaciju 4-4-2 koju Milan igra. Uvijek je imao prste u momčadi Milana, a da je po njegovom, talijanski velikan igrao bi u formaciji 4-3-1-2. No problem je što Milan nema "fantazistu", kreativnog prednjeg veznog, koji bi "hranio" napadače dubinskim, okomitim loptama, ali i sam potegnuo kada je to potrebno.

Iz tog razloga, talijanski mediji su objavili kako Milan razmatra dovođenje hrvatskog veznjaka Matea Kovačića. Tako su se pridružili španjolskim medijima koji Kovu već neko vrijeme sele iz Reala.

- Silvio Berlusconi vidi ga kao desetku iza dva napadača u formaciji 4-3-1-2 - piše talijanski dnevni list Corriere dello Sport.

UŽIVO Varaždin - Dinamo 0-1: Bel progledao Vidoviću kroz prste, 'modri' čuvaju vodstvo
MODRI U SUSJEDSTVU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a prije 10 dana "modri" su teškom mukom slavili na Maksimiru. Vidović je zabio sjajan gol za samo 53 sekunde u drugom poluvremenu

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem