Miško budi pametan, odradi kvalifikacije za Europu pa onda prodaja.. Samo tako možeš napraviti neki iskorak, a nećeš puno izgubiti ako zadržiš igrače 2 mjeseca
duže..
Prikaži još ↓
ze
zelkan
3.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Zagorac ,ti se javljaš,rijeka zasluženo, što tvoj klubić sa juga u zadnjih 8 utakmica osvojio 5 bodova i svugdje vidite pogodovanje.Tako si govorio za Goricu, l
okomotivu,a Dinamo na njima izgubio prvenstvo.Beham ti sve u rodu i porodu,lešinari jedan
Prikaži još ↓
za
zagorac2
3.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
nema to veze privatna ili neprivatna treba to sve izdrzavati a novac ne pada sa Neba, sa tim malim budjetom kojega Rijeka ostvaruje i od kojeg zivi Dinamo nebi
mogao ni vrh uprave uzdrzavati i sad kad smo dobili jos i Bobana koji ne dobiva placu nego radi iz ljubavi prema Dinamu kojega je napustio 91ve je nesto poput Livaje koji isto ne dobiva placu i trci za loptom iz ljubavi prema Hajduku, nezna se koji je veci ???????? to je stvarno ljubav
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
3.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Bravo i hvala za sve učinjeno za Rijeku i za hrvatski nogomet! Niti najmanja zamjerka. Dapače. Kapa do poda! Neka pate "znalci" i "sveznajući stručnjaci" iza ti
pkovnice, koga briga....Tu su jedino jaki.
Prikaži još ↓
za
zagorac2
3.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
koliko se ovaj napuhava jer su mu poklonili pravenstvo za zelenim stolom kad ga nije mogao osvojit na zelenom travnjaku
Pf
Prgava familija na koIjenima
4.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Sve se suce plaća, al gayduku se kitula vraća! Čestitke svim ajdugovcima na jubilarnoj kituli!​​​ ​ ​​​​ ​​
Dk
Deaktivirani korisnik
3.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Mamić godinama kupovao sudce,utakmice,prvenstva.Neka i drugi budu malo prvi.Zanimljivije je gledati...
Dk
Deaktivirani korisnik
3.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa on da uđe u LP i dođe do Finala bi rekao da treba prodavati, pa di idu pare?
Or
Orfej
3.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Je li Miškovuc vlasnik ili Talijan ?
Ma
Marson
3.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Tako je, rasprodaj sve što vrijedi i samo čekaj neku novu "Olimpiju". Sramota da klub vodi lik kojemu je svaki cent bitan a sportsku ambiciju je bacio na margin
u. Zimus je uzeo 10ak milijuna eura na prodaji i riješio proračun za iduću sezonu. Međutim apetiti se povećavaju... Nikad dosta.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .