Komentari 67

Mladi 'vatreni' sredili su i Fince, sudac isključio dvojicu na kraju!

Hrvatska je golovima Sučića i Ljubičića slavila s 2-0 na teškom gostovanju u Finskoj. Fantastični Marin je izborio penal pa se ozlijedio, a poslije zadnjeg sučevog zvižduka 'pocrvenili' su Suhonen i Mitrović...

Kiša je pljuštala, travnjak je bio sklizak kao led, ali hrvatska U21 reprezentacija svejedno je slavila s 2-0 na teškom gostovanju u Finskoj i upisala drugu pobjedu iz dvije utakmice u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo.

Ljubičić, B. Šutalo i Bišćan nakon Finske 06:33

Nije dobro krenulo. Finci su imali priliku već u 45. sekundi kada je Skytta oduzeo loptu našim stoperima, Pandur je već bio na podu, ali finski napadač svejedno je to uspio promašiti. Finci su zaprijetili još nekoliko puta, najčešće preko Suhonena, ali nisu uspjeli zabiti.

Luka ima ogroman potencijal, Kovačevi skauti gledali Marina

Hrvatskoj je prednost donio Luka Sučić iz najstrože kazne u 72. minuti nakon što je fantastični Antonio Marin prošao nekoliko igrača prije nego što je srušen u šesnaestercu. Marin se tom prilikom i ozlijedio i napustio teren, ali mu je sigurno bilo lakše kada je gledao kako njegov suigrač posprema loptu u mrežu.

Velika Gorica: Kvalifikacije za U21 Europsko prvenstvo, Hrvatska Azerbajdžan

Konačan rezultat postavio je hajdukovac Marin Ljubičić u 87. minuti nakon što se odlično snašao u protivničkom šesnaestercu i zabio iz okreta.

Hrvatska je pobjedom došla na vrh grupe s maksimalnih šest bodova uz gol razliku 4-0.

'POCRVENILI' NAKON KRAJA

Nakon posljednjeg sučevog zvižduka, 'pocrvenili' su Mitrović i Suhonen zbog naguravanja.

Krajjj. Hrvatska je pobijedila Finsku u gostima za nova tri boda u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo.

90+'

Buuušnjaaa. Potegao je pravu bombu sada Bušnja, ali odlazi malo iznad gola!

90'

Kakav je igrač ovaj Suhonen. Nije ni čudo što je u HSV-u od 16. godine...

87'

Ma, bravo Ljubičiću! Fantastično je sada napadač Hajduka zabio iz okreta za povećanje prednosti i nova tri boda za Hrvatsku!