A govorili su prijašnjih godina, nemoguće je da Dinamo igra drugačije od onog šta je igrao, ne znaju se braniti, itd. itd. e pa trener je jako bitan u nogometu,
i Dinamo ima trenera koji ima igru za europu, bravo dečki, bravo Bjelica.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
8.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Napokon pravi trener, napokon igrači s mudima, napokon tim, napokon lijepa igra. Samo mi je žao kaj Dinamo nije uspio uć u LP. Ak je zvezda dobila Liverpool, on
da bi ga ovakav Dinamo dobio ko od šale.
Prikaži još ↓
ne
neno008
8.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Dinamo je najbolji, Dinamo je slavan, nitko u Europi njemu nije ravan.... Dinamoooo!!!!!!
Hrvat300
8.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Baš lijepo i realno,Dinamo za Titov rođendan u Europi.
Dk
Deaktivirani korisnik
9.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Gojak jucer odlican ali za onu prvu priliku se nadam da ce dobit “jezikovu juhu” od bjelice...ono se mora dodat
Mr
MrAab11
9.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne vidim tko je pisao clanak ali malog perica ocijenit sa takvom ocijenom... pa sofascore ga procjeni skoro sa najboljim igracom... sramota sta radite
biberrr
9.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovaj Dinamo nema niti jedne velike zvijezde,a bolji je od svih Dinama u ovom stoljecu.Rekao bih da je stvar u izboru karakternih igraca koji puno ne osciliraju
i uvijek daju svoj maksimum. Imao je Dinamo sjajnih generacija,ali gotovo uvijek i teske rupe u ekipi,te kiks igrace.
Prikaži još ↓
sl
slaven1
8.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma bez bosanaca ništa. Predvode i Dinamo i repku. Bravoooo
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .