Komentari 29

Real preživio Bragu, Modrić prvi put ove sezone odigrao cijelu utakmicu u dresu 'kraljeva'!

8

Modrić je prvi put ove sezone odigrao punih 90 minuta za Real, a do susreta s Bragom najveću minutažu imao je u 1. kolu Lige prvaka u utakmici protiv Union Berlina kada je igrao 81. minutu.

Nogometaši Real Madrida pobijedili su treću utakmicu u toliko nastupa u ovogodišnjoj Ligi prvaka i time napravili veliki korak prema plasmanu u nokaut fazu natjecanja.

Statistika Braga - Real Madrid

'Kraljevi' su u trećem kolu gostovali kod Brage, koju su pobijedili s 2-1 golovima Rodryga (16.) i Judea Bellinghama (61.). Hrvatski reprezentativac Luka Modrić (38) odigrao je cijelu utakmicu za Real.

Totti: Za mene je Modrić i dalje među pet najboljih na svijetu!

Modrić je tako prvi put ove sezone odigrao punih 90 minuta za Real, a do susreta s Bragom najveću minutažu imao je u 1. kolu Lige prvaka u utakmici protiv Union Berlina kada je igrao 81. minutu.

Modriću i Lovrenu umjesto u Osijeku ipak će suditi u Zagrebu

Nakon brazilske kombinacije Real je poveo već u 16. minuti. Vinicius Junior je asistirao, a strijelac je bio Rodrygo. Domaći sastav nije bio posebno impresioniran uglednim suparnikom te je igrao hrabro i napadački. Nizale su se šanse na obje strane, no u takvom ritmu opet se zatresla domaća mreža. U 61. minuti opet je asistent bio Vinicius, a strijelac za 2-0 odlični Jude Bellingham.

Champions League - Group C - S.C. Braga v Real Madrid

Upornost i razigranost Brage se isplatila u 63. minuti kada je Alvaro Djalo smanjio na 1-2. Nakon toga se Real povukao i domaćin je svim silama pokušao doći do izjednačenja, ali nije uspio.

Juranović nije igrao u novom porazu Uniona

U skupini C je novu pobjedu upisao i Napoli koji je s minimalnih 1-0 slavio kod Union Berlina. Gol odluke dao je Raspadori nakon asistencije Kvarackelie u 65. minuti. Za domaćina nije konkurirao hrvatski reprezentativac Josip Juranović zbog ozljede.

Vodeći Real ima devet bodova, Napoli je na šest, Braga na tri, dok su posljednji Berlinčani i dalje bez bodova.

Braga - Real Madrid, 3. kolo Lige prvaka 21 sat , Estádio Municipal de Braga, Portugal
Braga
1 : 2
Real Madrid
Rodrygo 16', Bellingham 61'
90+4'

Gotova je utakmica!

90+3'

Nacho je 'požutio' zbog prekršaja.

90+3'

Veliku šansu imao je Real! Vinicius je opet loše odlučio, nije dodao Vasquezu na drugoj stativi već je sam išao riješiti situaciju, a Mathaus je opet bio brži na lopti.