Komentari 109

Gol Modrića u La Ligi nakon 16 mjeseci, Real 'utrpao' sedmicu!

3

Real Madrid konačno je pronašao "žrtvu" kojoj je utrpao čak sedam komada. Deportivo, momčad koja se bori za ostanak u La Ligi, čak je i poveo, a onda se igralo samo na njihov gol

Real Madrid prekinuo je crnu seriju od tri utakmice bez pobjede u španjolskom prvenstvu na svom Santiago Bernabéuu. Sav bijes "kraljevi" su iskalili na Deportivu koji iz Madrida odlazi sa sedam komada u mreži (7-1). Strijelac za domaćine bio je i Luka Modrić.

Gosti iz La Coruñe šokirali su tribine povevši preko Adriána Lópeza u 23. minuti, a onda je proradio stroj Zinedinea Zidanea. Već do poluvremena Real je okrenuo Depor golovima Nacha Fernándeza (32.) i Garetha Balea (42.), a u nastavku je zabio još pet komada.

Bale je u 58. minuti povisio na 3-1, a deset minuta potom pogodio je i Modrić na dodavanje Cristiana Ronalda sa 17 metara. Bio je to Lukin prvi gol u La Ligi nakon rujna 2016., drugi ove sezone i 13. za "kraljevski" klub u službenim utakmicama.

Nakon asistencije, raspoloženi Ronaldo do kraja je utrpao još dva gola gostima iz Galicije (78. i 84. minuta), pri čemu je ozlijedio lice kod drugoga, a konačnih 7-1 postavio je čovjek koji je zabio prvi gol, Nacho Fernández, u 88. minuti.

Luka Modrić na terenu je proveo 76 minuta, kada ga je zamijenio reprezentativni kolega Mateo Kovačić.

Pjaca izvozao stopera pa zabio službeni prvijenac za Schalke!

Real je ovom pobjedom zadržao četvrtu poziciju u prvenstvu s ogromnih 16 bodova zaostatka za vodećom Barcelonom nakon polovice prvenstva. Valencia mu bježi pet, a Atlético osam bodova. Deportivo je, pak, ostao u zoni ispadanja, na 18. je mjestu.