Komentari 2

Nagazio mu koljeno kopačkom i prošao potpuno nekažnjeno...

1

Fulham je i službeno u Premier ligi, ali ono što je njihov branič Ryan Fredericks napravio još u prvom poluvremenu moglo je rezultirati crvenim kartonom, no sudac se nije oglasio

Odigrana je utakmica doigravanja između Aston Ville i Fulhama za plasman u Premier ligu. Fulham je na kraju slavio rezultatom 1-0, ali ono što je njihov branič napravio u 30. minuti zaista je ružno.

Ryan Fredericks našao se u duelu za loptu s 22-godišnjim Jackom Grealishem, te mu, preskačući ga, punom kopačkom nagazio na koljeno. Sudac Anthony Taylor mogao je 25-godišnjaku dati i crveni karton, ali on se uopće nije oglasio, što je izazvalo veliki bijes igrača Aston Ville.

Faul se dogodio na samoj crti, tik ispred trenera Stevea Brucea, koji je bio vidno isfrustriran ovom situacijom.

Bijesni su bili i navijači na društvenim mrežama:

Bivša zvijezda Aston Ville Lee Hendrie rekao je za Sky Sports:

- Što se više uspori, vidljivije je da je ovo prekršaj za crveni karton. Izvukao se s ubojstvom.

Prvi, a na kraju i jedini, gol na utakmici postigao je Tom Cairney u 23. minuti i tako odveo svoju momčad među elitu. Ovo mu je šesti, ali definitivno najbitniji gol ove sezone.