Komentari 4

Huligan Spursa nogom udario golmana Arsenala! Arteta je utrčao na teren i spasio situaciju

2

Raamsdale je nakon posljednjeg zvižduka otišao po bocu i ručnik iza gola, a na njega je nasrnuo huligan koji ga je nogom udario po leđima

Vodeći sastav engleskog nogometnog prvenstva Arsenal povećao je prednost pred prvim pratiteljem Manchester Cityjem na osam bodova 2-0 gostujućom pobjedom protiv najljućeg rivala Tottenham Hotspura u susretu 19. kola. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić (33) u igru je ušao tek u 75. minuti.

Arsenal je poveo u 14. minuti nakon neshvatljive pogreške vratara Tottenhama Huga Llorisa. Saka je "mrtvog kuta" uputio snažan udarac koji bi prošao paralelno s gol-linijom, ali Lloris se odlučio pokušati uhvatiti loptu koja ga je pogodila u prsa i odbila se preko linije.

Konačni rezultat postavio je kapetan Arsenala Martin Odegaard preciznim prizemnim udarcem sa 20-ak metara.

Premier League - Tottenham Hotspur v Arsenal

Huligan udario golmana Arsenala

Aaron Ramsdale, golman Arsenala, na kraju je utakmice otišao po bocu vode i ručnik iza gola. Jedan je huligan iz skupine navijača Tottenhama doskočio na reklame i nogom udario golmana Arsenala prije nego što je osiguranje gurnulo nasilnog navijača.

Srna dogovorio najveći transfer u povijesti Šahtara: Chelsea je igrača platio 100 milijuna eura!
Zaiskrilo u tunelu: Guardiola i Maguire se žestoko posvađali!

- Navijači Spursa su mi nešto dobacivali u drugom poluvremenu. Dobacio sam in natrag. Kasnije sam pozdravio te osobe i onda je jedan skočio preko ograde i slabo me udario u leđa. Sramota jer je ovo samo nogomet - rekao je Ramsdale.

Video incidenta pogledajte OVDJE.

"Jedinica" Arsenala razumljivo je pobijesnio nakon nasrtaja huligana, a ubrzo se pored gola okupila velika gužva. Granit Xhaxa također je bio pod emocijama, a situaciju je spasio trener Arsenala Mikel Arteta.

On je dotrčao do Ramsdalea s osmijehom na licu i poručio mu da ode proslaviti pobjedu s ostatkom momčadi pred navijačima gostujućim navijačima Arsenala. Na kraju dana, strateg Arsenala dobro zna da Arsenal ne smije izgubiti igrače zbog incidenta s navijačima.