Bobane, kreni na Rujevicu i pitaj Miškovića za savjet kak da se izvučeš iz ove letargije nesposobnosti i neznanja..
da
dadooštri
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa kad su tak dobri zakaj su iza Dinama desetak bodova i dva puta izgubili ove godine od Dinama,nije baš nekaj!?!!
R8
Ri 87
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Evo ja sam iz Rijeke i navijam za svoju Rijeku, ali i za sve Hrvatske klubove kad igraju europu...sretan sam sta ce Rijeka igrat europsko proljece a isto zelim
i Dinamu....sportski pozdrav i svako dobro svim ljudima dobre volje
Prikaži još ↓
Kt
Kako to Kako to??
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
A zakaj opce ovakve clanke pisete? Stvarno ne vidim poantu da usporedujete Dinamo s Rijekom u Europi
BO
BOBOSLAV
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
TAKO JE.
ČA
ČA051
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Samo Rijekaaa!
1/6 u ❤
11.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Kovačević ima oko sebe 6 tjelohranitelja...Čega se lik boji??
ZU
ZUKIZUKIZUKI
11.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Je. Isti rang betis, celta, lille vs celje, lincoln, cipsrski aek...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .