Komentari 102

Čerišev nije smio igrati: Real zbog gluposti ispada iz kupa?

5

Denis Čerišev nije smio igrati protiv Cadiza zbog kartona. U Realu su to shvatili na poluvremenu. Moglo bi biti prekasno. Osasuna je zbog toga bila izbačena iz kupa

Real Madrid bez glavnih zvijezda slavio je 3-1 kod Cadiza u prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja. No pobjedu "kraljeva" zasjenio je nevjerojatan propust madridskog kluba zbog kojeg bi mogao biti drastično kažnjen.

Denis Čerišev zabio je već u trećoj minuti, ali upravo je Čerišev jedan od razloga mogućem izbacivanju Reala iz kupa. Rus uopće nije smio igrati protiv Cadiza. Čerišev je lani je u dresu Villarreala dobio žuti karton u kupu i morao je odraditi jednu utakmicu suspenzije. Španjolski AS donosi službeni dokument koji to dokazuje.

Realu je to nekako promaknulo i Benitez je mladog Rusa stavio u igru od prve minute. To su shvatili čak i navijači Cadiza koji su u jednom djelu utakmice počeli skandirati: "Čerišev ne smije igrati, mi smo prvaci".

Cadiz je nakon utakmice najavio hitan sastanak s čelnicima Reala i delegatom, piše GoalReal je kod Cadiza stigao bez Ronalda, Balea, Modrića...  Kovačić je bio na klupi, a ušao je od prve minute drugog dijela upravo umjesto Čeriševa

Čini se kako je i Benitez na poluvremenu shvatio što se događa, ali moglo bi biti prekasno. Prošle sezone zbog ovakve situacije iz natjecanja je izbačena Osasuna, hoće li za Real vrijediti druga pravila?