Obavijesti
Komentari 13
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

MONZA95
I opet će se naše pjesme pjevati I opet će se naše baklje paliti SAMO TI DINAMO ŠAMPIONE 🏆💪💪
Dk
a sta je tu cudno kad igramo sa 3 zadnja vezna, bez kreativnosti, bez igre prema naprijed. Jos je to sve i dobro budući da igramo bez 10ke
di
Tironi,do kada sa negativom o Dinamu.Daj malo pozitive.
Mu
Bit će bolje kad odu Kovačević i Mišić
MaliCrniOdIvanaSam
Ono što sam rekao na početku sezone se obistinilo. Nema kreativca i tu se dosta toga pogubilo. Umjesto da se forsira Vidović na ofenzivnom, tu stavljaš Ljubičić Prikaži još ↓
No
Manji problem je tko će zabiti, veći je taj što u zadnje vrijeme se stvara jako malo prilika. Na početku su često znali bekovi ubaciti, vratiti povratnu koju ne Prikaži još ↓
KAJ DA
Kak da vezni zabijaju kad igramo sa 4 šestice a daleko najofezivniji igrač Robert Mudražija ne dobiva pravu šansu...Kovačević više voli zečeve i plašljivce...
Anna Modric
💃💋👙😘 Tražiš djevojku? Pogledaj na EROCRO.SITE
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .