I opet će se naše pjesme pjevati I opet će se naše baklje paliti SAMO TI DINAMO ŠAMPIONE 🏆💪💪
Dk
Deaktivirani korisnik
5.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
a sta je tu cudno kad igramo sa 3 zadnja vezna, bez kreativnosti, bez igre prema naprijed. Jos je to sve i dobro budući da igramo bez 10ke
di
dinzag
5.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Tironi,do kada sa negativom o Dinamu.Daj malo pozitive.
Mu
Murterskomore
5.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Bit će bolje kad odu Kovačević i Mišić
MaliCrniOdIvanaSam
4.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ono što sam rekao na početku sezone se obistinilo. Nema kreativca i tu se dosta toga pogubilo. Umjesto da se forsira Vidović na ofenzivnom, tu stavljaš Ljubičić
a koji je više zadnji vezni ili box to box. Nema vica u igri. Nema igrača romantičara. Loše.
Prikaži još ↓
No
Nogalo1234
4.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Manji problem je tko će zabiti, veći je taj što u zadnje vrijeme se stvara jako malo prilika. Na početku su često znali bekovi ubaciti, vratiti povratnu koju ne
tko pokupi i zabije gol, u zadnje vrijeme jako rijetko. Još se Valincic ozlijedio jer ga je forsirao non stop. Dinamu fali u vezi igrač koji može probijati linije, Bennacer to je, al on ga stavi na zadnjeg veznog i onda nema te slobode. Ljubičićeva uloga je svima nejasna, uključujući i njega samoga.
Prikaži još ↓
KAJ DA
5.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Kak da vezni zabijaju kad igramo sa 4 šestice a daleko najofezivniji igrač Robert Mudražija ne dobiva pravu šansu...Kovačević više voli zečeve i plašljivce...
Anna Modric
5.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
💃💋👙😘 Tražiš djevojku? Pogledaj na EROCRO.SITE
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .