Komentari 41

Ni čudesni Mahrez nije mogao sam: WBA zaustavio Leicester

8

Leicester je kiksao na svom terenu protiv West Browmicha odigravši 2-2. Tottenham se sutra pobjedom može izjednačiti s "lisicama". Chelsea je dobio Norwich 2-1

Slaven Bilić kroji vrh engleskog prvenstva. Leicester City je danas odigrao tek 2-2 kod kuće protiv West Bromwicha, a Tottenham bi se pobjedom kod Bilićevog West Hama u srijedu bodovno izjednačio na vrhu s "lisicama". Naravno, šansa za povratak u utrku za naslov otvara se i Arsenalu koji u srijedu dočekuje Swansea City.

Rondon je u 11. minuti šokirao Leicester. Drinkwater uz puno sreće nakon pola sata igre zabija za 1-1. Preokret donosi King na čudesnu asistenciju Mahreza petom u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

No borbeni West Browmich se ne predaje. Gardner je u 50. minuti zabio fenomenalan slobodnjak za, pokazat će se, konačnih 2-2. Leicester je napadao, Mahreza su pošteno istukli, Vardy se ispromašivao... Nije ovo bio dan za Ranierijevu momčad.

- Trebali smo pobijediti. WBA je imao tek nekoliko šansi i zabio je iz dvije. Ništa, moramo skupiti glave i spremiti se za nedjelju. Imamo taj osjećaj da možemo uvijek zabiti zato smo razočarani - rekao je veznjak Leicestera Andy King.

39 sekundi za gol

No zato je to bio dan za Chelsea, koji je pobijedio Norwich u gostima 2-1 i prvi put nakon travnja 2015. godine ima tri pobjede u nizu.

Kenedy je zabio već nakon 39 sekundi za vodstvo Chelseaja što je najbrži gol sezone u Premiershipu. Diego Costa je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela zabio za 2-0, a domaćin je uspio smanjiti u 68. minuti preko Redmonda. Više od toga nije išlo.

U srijedu Arsenal dočekuje Swansea City, West Ham igra protiv Tottenhama, derbi na Anfieldu igraju Liverpool i Manchester City...