Nikola Kalinić asistirao za slavlje rezervi Blackburna | 24sata

Komentari 2

Nikola Kalinić asistirao za slavlje rezervi Blackburna

1

Nikola Kalinić asistirao je za rezerve Blackburna u 3-0 pobjedi nad Evertonom. Kalinić je odigrao cijelu utakmicu i bio jedan od najboljih Roversa

Bivši nogometaš Hajduka Nikola Kalinić igrao je u početnoj postavi za rezerve Blackburna u pobjedi nad Evertonom 3-0. Povremeni hrvatski reprezentativac bio je prema izvještajima na službenoj stranici Roversa Nikola je bio među najboljim igračima svoje momčadi, a krajem prvog poluvremena upisana mu je i asistencija za gol. Kale je pucao, golman je odbio loptu, a odbijanac je u gol spremio Nikolin suigrač. Kalinić je tijekom svih 90 minuta bio jedan od najaktivnijih igrača na terenu, no nije se uspio upisati u strijelce.