Nismo mi podnijeli zahtjev za državni novac, to je učinio klub
NK Osijek je, kažu igrači, za njih zatražio državnu potporu, kao i za zaposlenike kluba. Oni nisu znali ništa o tome dok nisu na računima vidjeli novac. I odmah su ga, tvrde, proslijedili u humanitarne svrhe