Komentari 111

Hajduk u četvrtfinalu Kupa: Trećeligaš promašio penal

12

U osmini finala Hrvatskog nogometnog kupa Hajduk je pobijedio Mladost Ždralove 2-0 golovima Mlakara i Melnjaka i ušao među najboljih osam

Nogometaši splitskog Hajduka plasirali su se u četvrtfinale Hrvatskog nogometnog kupa pobijedivši Mladost Ždralove s 2-0, dok je drugoligaš Rudeš u Zagrebu izbacio pulsku Istru s 2-1.

POGLEDAJTE VIDEO:

Hajduk je uspješno prošao gostovanje kod trećeligaša iz mjesta pokraj Bjelovara, a Splićani su nastupili u gotovo najjačem sastavu.

Mladost Ždralovi i Hajduk sastali se u osmini finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa

Do vodstva je Hajduk stigao u 33. minuti kada je Livaja pronašao potpuno samog Jana Mlakara, a Slovencu nije bilo teško postići pogodak. Samo šest minuta kasnije Dario Melnjak je zabio za 2-0 preciznim udarcem s 20-tak metara.

U 58. minuti Awaziem je igrao rukom u svom šesnaestercu, no udarac Ivana Barabana iz penala brani Hajdukov vratar Karlo Sentić.

Ranije je četvrtfinale već osigurao Slaven Belupo sa 6-0 pobjedom nad Nedelišćem.

U ostalim dvobojima osmine finala u srijedu igraju BSK Bijelo Brdo - Rijeka (13 sati), Bjelovar - Lokomotiva (14 sati), Varaždin - Osijek (15.30 sati), Šibenik - Gorica (18 sati) , dok se utakmica RNK Split - Dinamo igra 14. veljače 2023.

OSMINA FINALA KUPA 14.00 , Bjelovar
Mladost Ždralovi
0 : 2
Hajduk
Mlakar 33' Melnjak 38'

Kraaaaaaaj. Gotova je utakmica u Bjelovaru, Hajduk je slavio 2-0 i izborio četvrtfinale Kupa!

90'

Dvije minute sudačke nadoknade pokazao je četvrti sudac.

76'

Pljesak za Marka Livaju i Filipa Krovinovića, koji su napustili travnjak za posljednjih 15 minuta.

71'

Ušli smo u posljednjih 20 minuta susreta. Ždralovi su propustili smanjiti zaostatak iz jedanaesterca, a takvu će priliku teško ponovno dobiti. Hajduk samo mora mirno privesti utakmicu kraju...

62'

Sada je Hajduk propustio veliku priliku, odnosno Mlakar. Dobio je sjajnu prizemnu loptu s lijeve strane, no nije zabio svoj drugi gol na utakmici.