Komentari 7

Odlični Serderov je s dva gola gurnuo Istru bliže doigravanju

1

U prvoj utakmici 25. kola 1. HNL Inter je na domaćem terenu s 3-1 bio bolji od Istre. Velika je ovo pobjeda Toplakovih trupa koje su sad sigurnije jer su se otisnule od mjesta koje vodi u doigravanje za ostanak u ligi

U susretu 25. kola Prve HNL, Inter je kao domaćin u Zaprešiću svladao Istru 1961 sa 3-1 (1-1). Goste je u vodstvo doveo Ndi (30'), no domaći su preokrenuli preko Serderova (41', 90'+3') i Mamuta (80').

Zaprešić: Utakmicom Intera i Istre počelo 25. kolo HT Prve lige

Odlično su otvorili gosti koji su poveli u 30. minuti nakon lijepog prodora Ndija, ali nekoliko minuta prije kraja poluvremena odličnim volejem rezultat je poravnao Serderov. U nastavku igre stvar su u svoje noge preuzeli Toplakovi izabranici i golovima Mamuta i Serderova preokrenuli utakmicu u svoju korist.

Pred 200 gledatelja na stadionu ŠRC Zaprešić sudio je Batinić iz Osijeka. Inter je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto sa 24 boda, dva više od osmog Slavena Belupa, a sedam više od pretposljednje Istre 1961.

Na vrhu je Dinamo sa 61 bodom, 17 manje ima druga Rijeka.