Komentari 5

Olmov Leipzig pobijedio Kramu, Bayern dobio Brekala i 'vukove'

Momčadi Bayerna, Bayera i Leipziga upisale su pobjedu u 12. kolu Bundeslige pa je poredak na vrhu ljestvice ostao nepromijenjen. Andrej Kramarić odigrao je cijelu utakmicu za Hoffenheim

Nogometaši Bayerna, Bayera i Leipziga ubilježili su pobjede u 12. kolu Bundeslige, pa je poredak na vrhu ostao neizmijenjen.

Bayer Leverkusen je s čak 4-0 slavio kod Kolna i zadržao vodstvo. Već nakon deset minuta susreta Weiser i Diaby su donijeli gostima vodstvo od 2-0, a na početku drugog dijela Schick i Wirtz su potvrdili pobjedu lidera. Tin Jedvaj ostao je na klupi Apotekara.

POGLEDAJTE VIDEO: Vratolomije golmana Manuela Neuera

03:08

Bayern se u Münchenu namučio s Wolfsburgom i na kraju preokretom slavio s 2-1. Wolfsburg je poveo golom Philippa od 5. minute, a Bavarce je spasio Lewandowski koji je prvo izjednačio u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, a potom u 50. minuti pogodio za konačnih 2-1. Josip Brekalo je igrao do 70. minute za goste.

Grbić debitirao, Vrsaljko zabio: Atletico lako prošao trećeligaša

Leipzig je s 1-0 prošao teško gostovanje kod Hoffenheima zahvaljujući pogotku Poulsena u 60. minuti. Andrej Kramarić odigrao je cijelu utakmicu za domaćine.

CR promašio penal za pobjedu! Atalanta je uzela bod u Torinu

Slavni njemački nogometni klub Schalke ostao je bez pobjede u 28. bundesligaškoj utakmici zaredom nakon što je u 12. kolu izgubio u Gelsenkirchenu od Freiburga s 0-2. Oba gola za goste zabio je Mađar Roland Sallai (50, 68).Schalke je zadnju utakmicu dobio 17. siječnja, a ako ne pobijedi u sljedeće tri utakmice izjednačit će rekord Tasmanije Berlin koja je 1965-66 imala 31 dvoboj u nizu bez trijumfa.Schalke je u zadnjih pet utakmica osvojio svega jedan bod i zadnji je s četiri boda dok je Freiburg sada deseti s 14 bodova.

Na ljestvici vodi Bayer s 28 bodova, dok Bayern i Leipzig imaju po 27.