Obavijesti
TOLIĆ VUČE DINAMO Ostao sam bez oca i sestre, ali su me obitelj i dragi Bog spasili
Komentari 104
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

qawsed
Bog će ga nagradit, i već ga nagrađuje. Vidi se da je dečko ponizan i pravi profesionalac!
Dk
bez Bozjeg blagoslova ne postoji bas nis i zato trebamo na svakom danu zahvaljivat dragom Bogu
Dk
Ovaj ce bit igracina!!!
Uhljeb_
Tola majstore. Samo rad, rad i volja i trazit ce te pola europe
Ja...
Bog te blagoslovia momak..samo tako nastavi
Dk
Majko budi ponosna na svoga sina🤗
sl
Rijetko kad uopce uđe u utakmicu al eto, on sigurno vuce Dinamo
Pe
Bravo Marko, samo uporno, s vjerom i pouzdanjem naprijed, uspjeh neće izostati!! Bog te blagoslovio!!  
Dk
Samo tako nastavi i doćiće ono našto sanjaš Marko čuvaj se
de
nisam znao za ovo, ali sam ga gledao prije 3 godine u Sesvetama i sam sebi govorio sta ova igracina radi tu... ali vrijeme je svoje pokazalo. dosao je na svoje. Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .