Komentari 66

Palace srušio očajni Chelsea i pokvario je Mourinhov jubilej

4

Crystal Palace je slavio na Stamford Bridgeu 2-1. Jose Mourinho je obilježio 100. domaću utakmicu na klupi Chelseaja. To mu je drugi domaći poraz u 100 susreta

Jose Mourinho neće po dobrom pamtiti 100. domaću utakmicu na klupi Chelseaja. Londonski klub izgubio je kod kuće od Crystal Palacea 1-2.

- Trebao je biti remi. No i bod bi bio loš rezultat za nas. Čestitam Crystal Palaceu. Odigrali su sjajno. No mi nismo zaslužili izgubiti - rekao je Mourinho, kojem je poraz od Palacea u Premiershipu bio tek drugi domaći poraz u 100 utakmica na klupi.

- Stvorili smo dosta šansi, ali nismo ih uspjeli pretvoriti u golove. Ove sezone nam neće biti lako, to sam rekao u startu. Pogledajte samo West Ham. Pa dobili su Liverpool. Svi imaju dobre momčadi ove sezone - dodao je Portugalac.

Crystal Palace je u 65. minuti utakmice golom Sakoa. Radamel Falcao je izjednačio u 79., ali gosti su uzeli sva tri boda samo dvije minute nakon toga. Ward je zabio za 2-1.