Komentari 40

Pašalić je 'ubojica' velikana: Evo kako je zabio Unitedu...

Atalanta je imala velikih 2-0 protiv Manchester Uniteda u 3. kolu Lige prvaka, ali nije izdržala. Englezi su u nastavku preokrenuli na 3-2. Vodeći gol za Talijane zabio je Mario Pašalić

Mario Pašalić ne zabija često u Ligi prvaka, ali kada zabije, žrtva mu bude velikan.

00:40

Prije dvije sezone zabijao je PSG-u i Manchester Cityju, a sada je na taj popis dodao i veliki Manchester United. Ovaj put na najvećoj mogućoj nogometnoj pozornici, na kultnom Old Traffordu.

Champions League - Group F - Manchester United v Atalanta

Atalanta je imala velikih 2-0 protiv Manchester Uniteda u 3. kolu Lige prvaka, ali sve je prosula u drugom poluvremenu. United je golovima Rashforda, Maguirea i Ronalda preokrenuo te došao do velike pobjede.

Atalanta je povela već u 15. minuti i to golom sjajnog Pašalića.

Igrači Atalante kombinirali su po desnoj strani, a bivši igrač Hajduka stajao je u šesnaestercu i strpljivo čekao. Zappacosta je probio desnu stranu, ubacio na prvu stativu, a tamo se u pravom trenutku pojavio Pašalić koji je na vrijeme utrčao u prostor i zabio lijevom nogom za 1-0.

Video pogledajte OVDJE

Bio mu je to prvi gol u Ligi prvaka ove sezone, a ukupno četvrti u dresu Atalante. Prošle sezone nije uspio zabiti u pet utakmica, no sezonu ranije precizan je bio u remiju protiv Manchester Cityja, pobjedi protiv Šahtara te u porazu od PSG-a u četvrtfinalu. Zabio je i dva komada za Monaco, protiv Young Boysa i Valencije.

Uz to, prvi je nogometaš iz talijanske lige koji je zabio gol Unitedu i Cityju te drugi Hrvat kojemu je to pošlo za nogom. Njegov prethodnik je Mario Mandžukić koji je to napravio u dresu Juventusa i Bayerna.

Unatoč velikom broju prilika za domaće, Atalanta je povisila na 2-0 golom Demirela.

S tim rezultatom otišlo se na predah. United je dominirao, stvarao šanse i samo je bilo pitanje kada će se otvoriti. Otvorilo se već početkom drugog poluvremena kada je Rashford zabio nakon pogreške Josipa Iličića. U 75. minuti Maguire je vratio stvari na početak, a naravno da utakmica Lige prvaka ne može proći da ne zabije najbolji strijelac u povijesti ovog natjecanja.

Sjajni Cristiano Ronaldo zabio je glavom u 81. minuti i donio još drugu pobjedu Unitedu u Ligi prvaka.