Komentari 45

Dva Hrvata u finalu kupa Italije: Broz asistirao u slavlju Intera protiv Milana, Rebić nije igrao

7

Inter se plasirao u finale Kupa golovima Lautara u prvom dijelu susreta, a za konačnih 3-0 zabio je Gosens na asistenciju Brozovića. Za Milan je zabio Bennacer, ali sudac je nakon VAR-a poništio gol

Nogometaši Intera prvi su finalisti ovosezonskog Talijanskog kupa, oni su u uzvratnom dvoboju polufinala svladali gradskog rivala Milan sa 3-0 (2-0) što mu je uz 0-0 iz prvog dvoboja bilo dovoljno za prolazak dalje.

Čudan video Brozovića 00:18

Veliku prednost Interu je u prvom poluvremenu s dva gola osigurao Lautaro Martinez, prvi je zabio u 4. minuti na dodavanje Darmiana, a drugi u 40. minuti kada je asistenciju upisao Correa. Konačni rezultat je u 82. minuti psotavio Gosens nakon odličnog ubacivanja iz drugog plana i dodavanja Marcela Brozovića.

Coppa Italia - Semi Final - Second Leg - Inter Milan v AC Milan

Brozović je odigrao čitav susret za Inter, dok je Ivan Perišić bio na terenu do 79. minute kada ga je zamijenio Gosens. Ante Rebić ostao je na klupi Milana.

Inter će u finalu 11. svibnja u Rimu igrati protiv boljeg iz drugog polufinala u kojemu se sastaju Juventus i Fiorentina. Njihov uzvratni susret je na programu u srijedu u Torinu, a Juventus u njega kreće s vodstvom od 1-0 koje je stekao u prvom dvoboju u Firenci.

Polufinale Talijanskog kupa 21:00 , Giuseppe Meazza
Inter
Martinez 4', 39', Gosens 82'
3 :
Milan
90'+6

Sudac je označio kraj utakmice.

Inter se plasirao u finale Talijanskog kupa pobijedivši Milan s 3-0. Dva gola zabio je Lautaro, a za konačnih 3-0 poentirao je Gosens nakon odlične asistencije Marcela Brozoviča. Igrali Milana dobili su tračak nade nakon gola Bennacera, ali sudac im je ipak poništio gol zbog zaleđa.

90'

Četvrti sudac pokazao je još šest minuta sudačke nadoknade.

82' GOL INTER

GOOOOOL! Inter je na korak finala Talijanskog kupa. Nakon fenomenalne asistencije Brozovića, Gosensu se otvorio prostor kroz obranu Milana te je snažno opalio i zatresao mrežu Maignana.