Komentari 44

Perišić show: U tri minute gol i asistencija za Interovu pobjedu

2

Inter je na krilima našeg Ivana Perišića došao do prve pobjede u ovoj sezoni. Hrvatski reprezentativac je u razmaku od tri minute asistirao i zabio u 3-0 pobjedi nad Bolognom

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić zasigurno je jedan od najboljih igrača Intera iz Milana, a to pokazuje iz sezone u sezonu.

Njegov Inter je u okviru trećeg kola talijanske Serie A gostovao kod Bologne gdje su na krilima našeg Perišića ostvarili visoku pobjedu 3-0 te tako osvojili prva tri boda u ovoj sezoni.

Golijadu Intera započeo je Nainggolan koji je ovog ljeta iz Rome prešao u Inter, a onda je na scenu stupio nevjerojatni Perišić koji je u razmaku od tri minute asistirao i zabio.

Najprije je u 82. minuti sjajno proigrao Candrevu koji iz blizine pogađa za povećanje vodstva Intera da bi tri minute nakon toga, u 85. minuti i sam zabio gol.

Primio je Perišić na lijevoj strani loptu koju mu je poslao Vecino, zatim je sjajnim lažnjakom izbacio braniča Bologne, a onda snažno zakucao loptu pod prečku i postavio konačnih 3-0.

Inter je ovom pobjedom zasjeo na peto mjesto talijanske lige, a za Perišića je ovo već drugi gol u ovoj sezoni dok je asistencija prva.

Osim Perišića, koji je odigrao svih 90 minuta, za momčad Intera je igrao i Brozović, također svih 90 minuta dok je Vrsaljko u igru ušao u 86. minuti umjesto D'Ambrosia.