Komentari 423

Osijek vodio do kraja, Petković majstorijom spasio Dinamo!

Hitronogi Fiolić pretrčao je Theophilea i pogodio za rano vodstvo. I premda je Dinamo pred 2596 gledatelja napadao i napadao, tek je u završnici golom Petkovića glavom iz daljine stigao do izjednačenja

Nogometaši Dinama i Osijeka u susretu su 16. kola Prve HNL na stadionu u Maksimiru odigrali 1-1 (0-1).

POGLEDAJTE VIDEO:

Ivan Hunjadi VIDEO

Iako je Dinamo dominirao prvim poluvremenom i imao nekoliko izglednih prilika za pogodak, Osijek je imao prednost na odmoru, a do gola je stigao iz jedinog udarca prema domaćim vratima.

Žaper je dobio zračni duel na sredini igrališta, lopta je došla do Topčagića koji ju je odmah poslao u for Fioliću koji je pobjegao Theophile-Catherineu i zatim smireno svladao Livakovića.

Zagreb: Utakmica GNK Dinamo i NK Osijek u 16. kolu Prve HNL

I u nastavku je Dinamo bio mnogo bolji suparnik, a to je i materijalizirao poravnanjem u 80. minuti. Mišić je izveo slobodni udarac s desne strane, Petković je bio najviši u skoku te s 10-ak metara pogodio sam donji lijevi kut nemoćnog Malenice.

Ovim remijem Osijek je preuzeo vodstvo na ljestvici s 31 bodom, jednim više uz utakmicu više od druge Rijeke, a tri više uz također utakmicu više od trećeg Dinama.

POGLEDAJTE KAKO SE ZA FINALE ARMAGEDONA PRIPREMAJU DENIS JURAKIĆ I MATEO BOLFAN:

HT Prva liga, 16. kolo 15.00 , Maksimir; sudac: Duje Strukan (Split)
Dinamo
Petković 80'
1 : 1
Osijek
Fiolić 16'

KRAJ NA MAKSIMIRU!

Osijek je stigao do ranog vodstva pa ga na kraju nije uspio zadržati. Fiolić je pogodio u 16. minuti nakon sjajne polukontre da bi Petković odličnim golom glavom iz daljine poravnao rezultat u 80. minuti.

Iako je Dinamo napadao većinu susreta, prijetio i stvarao šanse, na koncu podjela bodova u Zagrebu.

90+4'

Komešanje pred golom Dinama. Livaković je obranio nakon ubačaja Bočkaja, a onda je Pero dobio žuti karton zbog ometanja golmana 'plavih'.