Komentari 20

Pique: Bayernov rezultat sve govori, ali Barca ih se ne boji

1

Bayernovih 6-1 i Barcinih 2-0 u uzvratnim utakmicama četvrtfinala LP-a bili su više no dovoljni za plasman u polufinale. Mnogi priželjkuju sudar Pepa s bivšim klubom

Jučerašnjim uzvratnim utakmicama Bayern i Barcelona izborili su polufinale Lige prvaka. I dok se Barcelona rutinski poigrala s PSG-om i u dvije utakmice slavila s ukupnih 5-1, Bayern je uzvrat na Allianz Areni dočekao u strahu. No zaostatak od dva gola iz Portugala Bavarci su već u prvom poluvremenu višestruko naplatili. Na kraju su razbili Porto 6-1 i brojni su neutralni navijači već počeli maštati o sudaru Barcelone sa svojim bivšim trenerom u polufinalu.

- U polufinalu Lige prvaka moraš biti dobar, no moraš imati i malo sreće. Čestitam našem bivšem treneru, odigrali su sjajno, a rezultat 6-1 sve govori - rekao je Pique te dodao kako Barcine nogometaše Bayernova zastrašujuća predstava protiv Porta nije preplašila.

- Svaki suparnik u polufinalu Lige prvaka je težak i opasan. No mi smo sve bolji i ne bojimo se nikoga pa ni Bayerna. U napadu imamo trojicu fenomenalnih napadača. Kada jedan ne zabije, pojave se druga dvojica. Znamo samo da se trebamo dobro braniti, a golovi će doći, uvijek netko zabije.