Komentari 28

Pjaca se neće vratiti na teren, Juventus ga šalje na posudbu?

1

Razlog za odlazak Marka Pjace iz Juventusa navodno je psihičke prirode, odnosno straha od nove ozljede! A posudbom bi imao vremena i prostora da se vrati na stare staze

Marko Pjaca danas se u utakmici Primavere protiv Lazija trebao vratiti na teren, no od toga neće biti ništa, tvrdi Calciomercato.

Razlog je navodno psihičke prirode, odnosno straha od nove ozljede, jer ofenzivac Juventusa na terenu nije bio od ožujka kada je ozlijedio ligamente koljena u utakmici Hrvatske kod Estonije.

Isti izvor navodi da bi Pjaca u siječnju mogao na posudbu jer teško da će biti mjesta za njega u strašnoj konkurenciji u ofenzivi stare dame.

"Tako bi imao vremena i prostora da se vrati na stare staze", ističu Talijani.

Pjacu se ovog ljeta povezivalo s Fiorentinom, u koju je trebao kao dio transfera za Federica Bernardeschija.