Obavijesti
Komentari 22
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Ni
Bit će teško ponoviti Rijekinih 5 : 0 ,ali tko zna.
Antidalmošššš
Bit ce kisa golova. U ajdugovoj mrezi...
nori 🖖
Mudražija se ozlijedio-gdje ?
S1
Na rušimir niko be ide pa taj mali nebitni klubić ima 3-4000 navijača po utakmici Ugasite taj Slinamo jer ni slinaše iz Zagreba ne interesira taj mali klubić b Prikaži još ↓
Magdalena35
Dinamo je najbolji
Br
Ja sam uvijek na derbiju, ali pred ekranom jer tako gospoda rade. Na stadionu su samo oni kojima je cilj prikazivati zastarjelo, inferiorno ljudsko ponašanje.
sa
Ocekujem prekrasnu zanimljivu utakmicu dva odlucna kluba i rezultat 3:3. Samo se salim naravno, biti ce negledljivo i mozda padne 1 sretni gol
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .