Komentari 13

Pobjede favorita: BiH, Talijani i Španjolci jure prema Euru '20.

1

U najzanimjivijoj utakmici subotnjih kvalifikacija za SP Španjolska je kod kuće pobijedila Norvešku, a pobjede su ubilježili Talijani, Grci i BIH.

Španjolci su teškom mukom slavili u Valenciji protiv Norvežana s 2-1. Već u 16. minuti Rodrigo je doveo "furiju" u vodstvo, a u 65. minuti Norvežani su izjednačili iz penala. U 71. minuti Ramos je s "bijele točke" dao gol za konačnih 2-1.

U skupini J Talijani su započeli kvalifikacije domaćom pobjedom nad Finskom (2-0) pogocima Barelle i Keana. BiH je u Zenici slavila protiv Armenije s 2-1 pogocima Krunića i Miloševića, a Grčka je s 2-0 u gostima bila bolja od Lihtenštajna.