Komentari 650

Vatreni pali na ispitu uoči Eura!

Hrvatska je u prvih 20 minuta pokazala obećavajuću igru nakon čega je Belgija nametnula svoj tempo. Belgijski napadač Lukaku u više je navrata prijetio mreži Livakovića, ali je u 38. minuti bio siguran

U posljednjoj pripremnoj utakmici uoči Europskog prvenstva nogometna reprezentacija Hrvatske u nedjelju je u Bruxellesu izgubila od Belgije sa 0-1 (0-1), a jedini gol zabio je Romelu Lukaku u 38. minuti.

POGLEDAJTE VIDEO: Hrvatska remizirala s Armenijom

Gol je pao nakon prekida, naše stare boljke. Nakon kornera nismo dobro očistili, lopta je ponovno ubačena u naš peterac, a Lukaku ju je iz blizine pospremio u mrežu.

International Friendly - Belgium v Croatia

Tako je Hrvatska pripreme uoči Eura završila remijem s Armenijom (1-1) u Velikoj Gorici, kada je promašila dosta prilika, a golove su postigli Ivan Perišić (23) za Hrvatsku i Wbeymar Angulo (72) za Armence.

Europsko prvenstvo službeno počinje 11. lipnja dok će Hrvatska prvu utakmicu igrati 13. lipnja protiv Engleske na Wembleyju u Londonu.