Komentari 650

Vatreni pali na ispitu uoči Eura!

6

Hrvatska je u prvih 20 minuta pokazala obećavajuću igru nakon čega je Belgija nametnula svoj tempo. Belgijski napadač Lukaku u više je navrata prijetio mreži Livakovića, ali je u 38. minuti bio siguran

U posljednjoj pripremnoj utakmici uoči Europskog prvenstva nogometna reprezentacija Hrvatske u nedjelju je u Bruxellesu izgubila od Belgije sa 0-1 (0-1), a jedini gol zabio je Romelu Lukaku u 38. minuti.

POGLEDAJTE VIDEO: Hrvatska remizirala s Armenijom

Hrvatska remizirala s Armenijom 01:12

Gol je pao nakon prekida, naše stare boljke. Nakon kornera nismo dobro očistili, lopta je ponovno ubačena u naš peterac, a Lukaku ju je iz blizine pospremio u mrežu.

International Friendly - Belgium v Croatia

Tako je Hrvatska pripreme uoči Eura završila remijem s Armenijom (1-1) u Velikoj Gorici, kada je promašila dosta prilika, a golove su postigli Ivan Perišić (23) za Hrvatsku i Wbeymar Angulo (72) za Armence.

Europsko prvenstvo službeno počinje 11. lipnja dok će Hrvatska prvu utakmicu igrati 13. lipnja protiv Engleske na Wembleyju u Londonu.

Prijateljska utakmica 20:45 SATI , Stadion kralja Baudouina, Bruxelles
Belgija
38' Lukaku
1 : 0
Hrvatska
90'+2'

Četvrti sudac pokazao je još dvije minute sudačke nadoknade.

Uffff. Odlična šansa za Hrvatsku. Brekalo je pucao prema mreži Courtoisa, ali golman Belgije bio je siguran.

88'

Kakva obrana Livakovića! Opasno je sada bilo pred golom Livakovića koji je fenomenalnom pravovremenom reakcijom dva puta spriječio pokušaj Lukakua da poveća prednost Belgije.

81'

Dupla izmjena u redovima Belgije.  Carrasco izlazi iz igre, a ulazi Doku. Umjesto Dendonckera ulazi Eden Hazard.

80'

Zamjena u redovima hrvatske reprezentacije. Iz igre izlazi Perišić, a ulazi Mislav Oršić.

77'

Nikola Vlašić uputio je udarac u okvir gola, ali pucao je slabijom nogom pa udarac nije bio posebno opasan te lopta odlazi ravno u ruke Courtoisa.